Svet-Stranek.cz

<< na začátek | < předchozí   | ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
22.01.2012 Dvoudenní drezurní soustředění ECT s D. Diringerovou

Dvoudenní drezurní soustředění ECT s D. Diringerovou
Správná přiježděnost a koordinace pohybu koně v drezurní přípravě je nedílnou součástí zimní přípravy před náročnou sezonou, obvzláště v jezdecké disciplíně Military. Vždyť v této soutěži je drezurní zkouška mnohdy rozhodující části.
A právě proto ECT navázal na spolupráci se zkušenou drezurní trenérkou paní Danielou Diringerovou a zorganizoval v areálu jezdeckého klubu JK Panská Lícha 2-denní soustředění.

Tréninku se jako jezdec zúčastnila E. Opravilová s koňmi TENNY (Lantaan) a LAKARA (Lantaan) ze stáje RUFA Velké Němčice.

Věříme, že si nejen koně, ale i "jezdkyně" odnesly to nejlepší. Jsme na začátku zimní přípravy a proto věříme, že toto skvělé a určitě intenzivní soustředění s paní Diringerovou nebylo poslední.

A co nás čeká v nejbližší době?

...28.-29.1 plánovaná skoková gymnastika

ECT.

15.01.2012 Lakara - Rodokmen

Ahoj, přidali jsme pro Vás rodokmen Lakary v sekci "Koně na prodej - Lakara"

04.01.2012 Stránky ve výstavbě

Omlouváme se, stránky jsou nyní ve výstavbě. Ke spuštění dojde koncem ledna 2012.

ECT.

04.01.2012 Zahajujeme přípravu na sezónu 2012

Zahajujeme přípravu na sezónu 2012
Včera večer jsme se vydali za Lázou do stáje do Velkých Němčic, kde si užívá zasloužené zimní pauzy po náročné sezoně.
No, koukal na nás jako z jara, co že to tu v tuto dobu děláme...
To ještě netušil, že s námi přijel i pan kovář, náš kamarád Petr Potůček. Dlouho to netrvalo a Láza dostal nové přední obutí... Co naplat, Láááázo moc nekoukej, jde se makat!

<< na začátek | < předchozí   | ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
návštěvníků stránky